think
17 مرداد 1401 - 11:44

رسانه های عاشورایی ادامه دهنده راه حضرت زینب (س) باشند

کرج- ایرنا- فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در یپامی با اشاره به تقارن روز عاشورا با روز خبرنگار اعلام کرد: تقارن این ۲ روز با یکدیگر گویای آن است که رسانه های عاشورایی می توانند ادامه دهنده نهضت زینبی باشند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع)  استان البرز،  در پیام روز دوشنبه سردار علیرضا حیدرنیا  به مناسبت عاشورای حسینی و فرارسیدن ۱۷ مرداد و روز خبرنگار آمده است : امسال هفدهم مرداد و روز خبرنگار مقارن با روز عاشوراست  و می توان متفاوت تر از همیشه به رسالت اصحاب رسانه اشاره کرد.

در ادامه این پیام آمده: ضمن تسلیت غم عظمای عاشورای حسینی به تمام آزادگان جهان و عاشقان حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام تاکید می نمایم این تقارن می تواند آغازگر انقلابی در فعالیت های رسانه هایی باشد که سال ها به مطالبات اجتماعی و فرهنگی پرداخته اند و از این پس وظیفه آن ها در پرداختن به دینداری و اهداف قیام عاشورا سنگین تر می شود.

خبرنگاران پیام های عاشورا را که عدالت، وفاداری و امر به معروف و نهی از منکر بود، به خوبی و درستی به گوش همگان برسانند به نوعی با انجام رسالت خطیر خود، به خون خواهی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران شهیدش بپردازند.

بصیرت عاشورایی یکی از مهم ترین مولفه های مبارزه با جنگ نرم دشمنان است که با آگاه سازی جامعه توسط جوانانی که امروز در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی و عملی حضور دارند و با درایت و روشنگری پیام عاشورا را به جوانان دیگر منتقل می کنند صورت می گیرد و نقش بی بدیل اصحاب رسانه در این زمینه انکارناپذیر است.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بر خود وظیفه می دانم از زحمات اصحاب رسانه سختکوش و پرتلاش استان البرز قدردانی کرده و از آن ها به عنوان افسران مبارزه با جنگ نرم دشمنان یاد کنم. امید است این عزیزان مانند گذشته همچنان در این سنگر ، حضوری فعال داشته باشند و خود را بیش از پیش به سلاح صداقت، ایمان، معنویت و آزادگی مجهز کنند.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 549251