think
20 آذر 1401 - 23:04

مراسم وداع با طلبه شهید حسن مختارزاده در حرم بانوی کرامت برگزارشد

قم- مراسم وداع با پیکر شهید مدافع امنیت شهید حسن مختارزاده در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع امنیت حسن مختارزاده شامگاه یکشنبه با حضور گسترده مردم ولایتمدار شهر مقدس قم بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.

در این مراسم آیت الله سعیدی تولیت حرم بانوی کرامت نیز حضور داشت که با خاکسپاری این شهید مدافع امنیت در حرم مطهر موافقت کرد.

در این مراسم جمعی از طلاب حوزه علمیه قم، نیروهای یگان فاتحین سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) استان قم و همچنین خانواده این شهید مدافع امنیت حضور داشتند.

سخنرانی توسط حجت الاسلام فرحزاد و مداحی توسط حسن شالبافان از جمله برنامه‌های مراسم وداع با این طلبه شهید بود و در ادامه پیکر مطهر شهید مختارزاده بر روی دست زائران و مجاوران کریمه اهل بیت (ع) تشییع شد.

مراسم تشییع شهید مختار زاده نیز از ساعت ۱۴:۳۰ روز دوشنبه ۲۱ آذرماه از مصلای قدس واقع در میدان جانبازان قم به سمت حرم مطهر بانوی کرامت برگزار خواهد شد.

پس از اقامه نماز بر پیکر این شهید توسط آیت الله عابدی از اساتید حوزه علمیه قم پیکر این شهید در مقبره الشهدا واقع در صحن امام رضا (ع) حرم مطهر و در جوار مزار شهید شهروز مظفری نیا از همرزمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تدفین خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 905220